HİZMETLERİMİZ

Sadece satış öncesinde değil, satış sonrasında da Siz değerli müşterilerimizle iletişimi kaybetmiyoruz. Evinizi ve/veya yatırımınızı aldıktan sonra sizler için her türlü ihtiyacınızla ilgileniyor ve gerçek memnuniyet sağlıyoruz. İşte bu bize diğer firmalardan ayıran büyük özelliklerimizden sadece bir kaçı…

SATIŞ TAKİP

Satış sırasında oluşabilecek pürüzler konusunda tecrübelerimiz olduğu yadsınamaz bir gerçek. İşte bu yüzden gerek banka kredileri gerek nakit akışı gerekse tapu ve benzeri konularda size anahtar teslim bir hizmeti sunmayı firma olarak benimsemiş ekibimizle Siz değerli müşterilerimizi yatırımınızla daha huzurlu buluşturmayı hedeflemekteyiz.

MOBİLYA & DEKORASYON

Evinizi döşerken tatbikî en kaliteli ve uygun fiyatlı mobilyalar seçmek isteyebilirsiniz. Ancak mağaza mağaza dolaşmak bazen sorunu her zaman istenildiği gibi çözmemekte. Sizler için kalitesine ve markasına güvendiğimiz firmalarla diğer bir çok konuda olduğu gibi dekorasyon ve taşınma işlemlerini de siz farkına bile varmadan çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde ekibimizle gerçekleştirebiliriz.

KİRALAMA

İster evinizi alın ve yerleşin ister yatırım aracı olarak kullanın… Satış sonrasında sizlere daha da çok kazandıracak kiralama ve yeniden satış hizmetlerimizle karlılığınızı artırmak ve beklentilerinizi yükseltmek hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

KAPI KOMŞUNUZ

Sanki kapı komşunuzun evini almış gibi hissedebileceğiniz ve bir çok ihtiyacınızla bizzat ekibimizin ilgileneceği sıcak bir hayata bizimle başlamanın artılarını Siz de görecek ve mutluluğunuzu huzurla perçinleyip sadece ev değil sağlam bir kapı komşusuna da sahip olacaksınız.